RAControls

Aktualności

Artykuły

Promocja „Inicjatywa 5za5”

Z dniem 7.01.2019  RAControls sp. z o. o. wprowadza promocję sprzedażową pod nazwą „Inicjatywa 5za5” obejmującą przemysłowe obudowy Hoffman i komponenty elektryczne marki Allen-Bradley.

W przypadku złożenia pojedynczego zamówienia na produkty marki Hoffman, wyszczególnione poniżej, na kwotę 5.000 PLN netto otrzymują Państwo dodatkowy rabat w wysokości 5% od wartości zamówienia na komponenty elektryczne marki Allen-Bradley.

 

nVent Hoffman to amerykańska firma, która dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu jest globalnym liderem w branży szaf i obudów automatyki, szczególnie na rynku amerykańskim.

W ofercie firmy, wśród ponad 12 000 standardowych produktów znajdują się m.in. szafy wewnętrzne oraz zewnętrzne, klimatyzatory przemysłowe, obudowy naścienne ze stali czarnej, stali austenitycznej 304 i 316L, dodatkowo z poliwęglanu oraz wzmacniane włóknem szklanym, o poziomie ochrony IP55, IP66 oraz IP67. 

Na szczególną uwagę zasługują znajdujące się w ofercie RAControls: szafy przemysłowe i obudowy naścienne  oraz ekonomiczne, a zarazem wydajne klimatyzatory szafowe serii Slim Fit. 

 

 

PROLINE   Modułowe obudowy wolnostojące – więcej informacji       

GL66         Obudowy naścienne – więcej informacji

SLIMFIT     Klimatyzatory przemysłowe – więcej informacji

 

 Z szczegółami promocji można zapoznać się u Key Account Managerów oraz w siedzibie Organizatora. Okres obowiązywania promocji – od 7 stycznia 2019 do 31 marca 2019.  Link do regulaminu promocji >>>

 

Skrócone katalogi produktów nVent Hoffman objętych promocją: 

Szafy wolnostojące       Obudowy naścienne           Klimatyzatory