RAControls

Aktualności

Wydarzenia

Rockwell Automation TechED EMEA 2018

Po raz kolejny firma Rockwell Automation organizuje w regionie EMEA wyjątkowe wydarzenie techniczno-szkoleniowe. W ubiegłym roku spotykaliśmy się w Paryżu i uczestnicy, których z Polski przyjechała spora reprezentacja byli pod wielkim wrażeniem wyjątkowej atmosfery i klasy tego wydarzenia .

 

W tym roku zapraszamy do Holandii – spotykamy się w Amsterdamie – Egmond aan Zee, w dniach 8-11 października 2018

Warsztaty TechED firmy Rockwell Automation to trzydniowe spotkanie szkoleniowe dla użytkowników końcowych, integratorów systemów, dystrybutorów, partnerów, konstruktorów maszyn oraz pracowników technicznych i sprzedażowych Rockwell Automation. W tym roku uczestnicy mają dostęp do ponad 250 godzin ukierunkowanych szkoleń, obejmujących automatyzację i cyfryzację produkcji, krytyczne tematy, takie jak konwergencja IT / OT, ​​współpraca, mobilność i wizualizacja, zarządzanie informacjami i analityka.

Oprócz części szkoleniowej, będzie także możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży, przedyskutowania wyzwań, stosowanych rozwiązań i możliwości z podobnie myślącymi inżynierami. To doskonała okazja dla uczestników, aby dowiedzieć się, jak inni radzą sobie z codziennymi wyzwaniami. Dzięki najnowszym produktom Rockwell Automation i rozwiązaniom technologicznym dostępnym w środowisku szkoleniowym uczestnicy zyskują dogłębną wiedzę na temat tego, w jaki sposób system Integrated Architecture® umożliwia firmom na całym świecie jak najlepsze ich wykorzystanie. 

 

Jaki jest cel tego wyjątkowego projektu Rockwell Automation?

Dzięki ponad 150 sesjom oferowanym w ciągu trzech dni,  dajemy wszystkim uczestnikom możliwości zapoznania się z rozwiązaniami Rockwell Automation – od prezentacji na poziomie podstawowym do zaawansowanych laboratoriów praktycznych – wszystko podczas pracy w sieci z innymi przedstawicielami całej branży.

Dlaczego warto wziąć udział?

Oferta Rockwell Automation może pomóc Twojej firmie lub zakładowi działać z niezrównaną wydajnością. Weź udział w sesjach laboratoryjnych, aby uzyskać cenne praktyczne doświadczenia. Współdziałaj z partnerami Rockwell Automation i użytkownikami końcowymi, aby aktywnie identyfikować i rozwijać najlepsze praktyki i rozwiązania. Przejrzyj istniejące wdrożenia produkcyjne i odkryj nowe podejścia do rozwiązywania problemów aplikacji. 

Zrób miejsce w swoim kalendarzu na najbardziej pouczające i dogłębne przemysłowe wydarzenie edukacyjne w Europie. Dołącz do innych europejskich specjalistów z branży, zabierzemy Cię w podróż przez Connected Enterprise i Industry 4.0. 

Najważniejsze informacje organizacyjne  i pytania dotyczące wydarzenia:  Rockwell Automation TechED EMEA Event FAQs