RAControls

Aktualności

Wydarzenia

Automation University Special 2018 – Jachranka

 

Automation University Special dostępna dla wszystkich – od kadry kierowniczej do inżynierskiej, trwająca dwa dni. Jest to możliwość bezpośredniego poznania oferty Rockwell Automation oraz  Partnerów w komfortowej i inspirującej atmosferze. W tym roku spotykamy się podobnie jak dwa lata temu w hotelu Windsor w Jachrance, tym razem w dniach 6-7 czerwca 2018.

Automation University Special Polska 2016

Co oferujemy?

  •  Wystawa produktów i technologii Rockwell Automation oraz Partnerów
  •  Demonstracje
  •  Warsztaty
  •  Prezentacje
  • Możliwość poznania osób zajmujących się podobną działalnością
  • Ekskluzywny dostęp do materiałów szkoleniowych po wydarzeniu

Wydarzenie ma na celu umożliwienie profesjonalistom omówienie bieżących i pojawiających się wyzwań w branży. Firma Rockwell Automation opracowała interesujący program pełen  pomysłów i praktycznych rozwiązań, aby pomóc Ci wyprzedzić konkurencję. 

Podczas tego dwudniowego wydarzenia będziesz mieć okazję zobaczyć prezentacje i prezentacje dotyczące produktów i usług; od samodzielnych komponentów przemysłowych do zintegrowanych systemów dla całej firmy. Zbadamy wpływ Smart Manufacturing, Industry 4.0 i The Connected Enterprise na sektor automatyzacji oraz w jaki sposób technologie informacyjne (IT) i technologie operacyjne (OT) zbiegają się, aby zapewnić większą rentowność, niższe koszty operacyjne i krótszy czas wejścia na rynek.

Z różnymi praktycznymi laboratoriami, pokazami, prezentacjami możesz wybrać program dostosowany do twoich potrzeb. Każda sesja jest prowadzona przez specjalistów z branży i możesz skontaktować się z kolegami, specjalistami technicznymi i konsultantami biznesowymi w swobodnym otoczeniu.

Zapraszamy do udziału – rejestracja rusza ok 10.04.2018


W 2016 Automation University Special 2016 odbyło się w hotelu Windsor w Jachrance 18-19 maja.. Wydarzenie było dostępne dla kadry menadżerskiej, inżynierskiej, IT oraz działu zakupów. Była to wyjątkowa okazja, aby poznać rozwiązanie „The Connected Enterprise” wg koncepcji Industry 4.0 oraz inne aktualności, trendy, technologie dla zintegrowanych rozwiązań automatyki i informatyki. Zaproszeni goście mieli okazję do stworzenia swojego programu spośród dostępnych warsztatów, demonstracji i prezentacji. Wystawa SHOWROOM z interaktywnymi demonstracjami oraz pokazami prowadzonymi przez Rockwell Automation oraz Partnerów. Najnowsze osiągnięcia z zakresu automatyki i informatyki ale także z branż takich jak farmacja, branża spożywcza, energetyka i wiele innych…

 

Jak dojechać do Jachranki – mapa.