RAControls

Aktualności

Artykuły

Bezpieczne rozwiązania w komunikacji zdalnej

Materiał partnera: ProSoft Technoloy

Jakie korzyści odniósłbyś, gdybyś nie musiał co tydzień dojeżdżać do odległych lokalizacji, żeby rozwiązywać niewielkie problemy techniczne? Zmniejszenie kosztów podróży, dostęp do danych w czasie rzeczywistym, więcej czasu na rozwijanie firmy, ograniczenie przestojów dzięki przewidywalnym czynnościom konserwacyjnym… Czy samo to nie zachęca do rozważenia opcji dostępu zdalnego?

Aby efektywnie korzystać z komunikacji zdalnej niezbędne jest posiadanie bezpiecznych rozwiązań. ProSoft już od dawna zapewnia komunikację urządzeń z systemami wyższego poziomu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz zrewolucjonizować komunikację zdalną dzięki intuicyjnej platformie chmurowej ProSoft Connect i niezawodnym bramom sieciowym do zastosowań przemysłowych.

 

Dbanie o bezpieczeństwo urządzeń zdalnych

ProSoft Connect wykorzystuje wielopoziomowe podejście, dzięki któremu Twoje rozwiązania są bezpieczne. Pierwszy w branży wirtualny wyłącznik Virtual Lockout-Tagout gwarantuje bezpieczeństwo zasobów w trakcie wykonywania krytycznych zadań.

Chcesz być pewny, że urządzenia, do których podłączasz się zdalnie są bezpieczne? Dla nas również jest to priorytetem! Obejrzyj film i zobacz, jakie kroki podjęliśmy by zapewnić bezpieczeństwo twojego sprzętu i danych podczas użytkowania ProSoft Connect.

 

Korzyści dla firm OEM i integratorów systemów

Producenci urządzeń i integratorzy systemów coraz częściej zawierają umowy serwisowe będące ich dodatkowym źródłem dochodów. Przy wielu projektach i klientach obsługiwanych jednocześnie kluczowego znaczenia nabiera możliwość stworzenia indywidualnego dostępu każdemu klientowi.

ProSoft Connect umożliwia organizowanie i kontrolę dostępu, aby zapewnić bezpieczeństwo na każdym poziomie działania – od sprzedawcy po użytkownika końcowego.

 

Chcesz poznać praktyczne przykłady?

Firma z branży paliwowej obecnie zdalnie monitoruje działania

 

 

Monitorowanie włoskich oczyszczalni ścieków z Kanady

 

Które produkty polecamy?

> Data Logger: Przejrzyj dane zanim wyjdziesz z biura. Przechowuj ważne informacje bez nadwyrężania sieci.

 

> Bramy zdalnej komunikacji: Bezpiecznie monitoruj trudno dostępne urządzenia. Zmniejsz koszty dojazdu działu wsparcia technicznego i zdalnie rozwiązuj problemy.

 

 

ProSoft Connect: Zdalny dostęp do urządzeń z każdego miejsca, w którym masz dostęp do  Internetu. W ramach umowy serwisowej każdy klient otrzymuje własne bezpieczne środowisko pracy. Dzięki Virtual Lockout-Tagout wszystkie zasoby są bezpieczne

 

Rozwiązania ProSoft w ofercie RAControls

RAControls jest dystrybutorem produktów marki ProSoft Technology na terenie Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innowacyjnych rozwiązań pozwalających zoptymalizować działania związane z konserwacją sprzętu. Nasi przedstawiciele z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w doborze odpowiednich produktów.