RAControls

Aktualności

Artykuły Produkty

Modernizacja częściowa: poznaj zalety

Kiedy ktoś wspomina o modernizacji masz przed oczami konieczność całkowitej wymiany systemu sterowania? Jeśli tak, z pewnością obawiasz się długich przestojów, a co za tym idzie – pogorszenia relacji z klientami i utraty zysków? Na szczęście modernizacja nie zawsze musi wiązać się z powyższymi problemami.

 

Dzięki modernizacji częściowej możesz zaktualizować system sterowania bez zbędnych przestojów i w ramach wcześniej określonego budżetu, minimalizując „drastyczne efekty” przeprowadzania większych i bardziej kosztownych zmian. Ponadto decydując się na modernizację częściową możesz rozważyć uwzględnienie kosztów modernizacji w wydatkach operacyjnych firmy.

Mając na uwadze jak ważne jest dla Ciebie zapewnienie ciągłości produkcji oraz dostaw, już teraz zachęcamy do kontaktu z naszymi inżynierami w celu przygotowania koncepcji migracji systemów sterowania do najnowszych rozwiązań – KROK po KROKU, uwzględniając przyjęte plany i założenia budżetowe – serwis@racontrols.pl  A tymczasem – wciąż potrzebujesz samodzielnie zgłębić temat? Poszukujesz globalnych referencji? Dowiedz się więcej na temat migracji częściowych w materiałach Prosoft Technology poniżej.

 

Modernizacja urządzeń Remote I/O™ oraz DH+™

Co zrobić, by przeprowadzając modernizację systemu zachować zgodność z istniejącym kodem? Jak utrzymać ciągłość produkcji podczas zmian i testów nowego systemu? Bramki do modernizacji firmy Prosoft pomogą Ci uniknąć powyższych problemow – sprawdź w jaki sposób pobierając przewodnik ze strony producenta:  

 

Modernizacja urządzeń z protokołem DF1

Przypominamy, że Rockwell Automation wstrzymał produkcję 1761-NET-ENI. Jeśli wciąż korzystasz z tego typu modułów w swoim zakładzie, warto rozważyć częściową modernizację sprzętu i zastąpienie wycofanych z produkcji urządzeń nowszymi rozwiązaniami, dzięki którym będziesz mógł korzystać z sieci EtherNet / IP ™.

 

Potrzebujesz referencji?

Prosoft-modernizacja-czesciowa
Dowiedz się jak dostawca odlewów żelaznych zaoszczędził  $100,000 i 140 roboczogodzin

American Castings zmodernizowało swój system sterowania do ControlLogix®. Nie ulega wątpliwości, że największe korzyści płynęły z możliwości utrzymania pracy starych urządzeń w trakcie testowania nowego systemu. Zobacz, jak tego dokonali!

Prosoft-modernizacja-czesciowa
Opinie użytkowników:
Tillamook

Zakład Tillamook posiadał rozwiązanie oparte o Texas Instruments ™ I / O oraz PLC Siemens®, które etapami zaktualizowano do ControlLogix® za pośrednictwem bramki AN-X2, unikając tym samym przestojów w produkcji. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej!

 

Polecane produkty

Poznaj bramkę modernizacyjną pozwalającą na częściową migracje do urządzeń opartych na protokole EtherNet/IP oraz moduły DF1.

 
Dowiedz się więcej o ProSoft Technology i oferowanych przez firmę rozwiązaniach. Kliknij tutaj