RAControls

Centrum Szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rockwell Automation

Firma RAControls posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation. Nasi instruktorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, a ich wieloletnie doświadczenie pozwala w przystępny sposób dzielić się z zdobytą wiedzą i umiejętnościami.

Status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego uprawnia nas do wystawiania uczestnikom oryginalnych certyfikatów ukończenia szkolenia firmy Rockwell Automation.

Informacje o prowadzonych szkoleniach wraz ze wstępnymi agendami znajdą Państwo w Katalogu szkoleń

 

Szkolenia dedykowane

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów organizujemy szkolenia dedykowane, z wspólnie ustalonym programem oraz miejscem szkolenia (zakończone wydaniem certyfikatu Rockwell Automation). Istnieje możliwość dostosowania programu do potrzeb klienta, w tym rozszerzenia o zagadnienia dotyczące np. analizy programów aplikacyjnych, zaawansowanej diagnostyki systemu sterowania, serwisowania pakietu wybranych produktów.

W związku z dużym zainteresowaniem, informujemy że zapisy na szkolenia dedykowane w 3. i 4. kwartale roku 2019 zostały zamknięte. Zapraszamy do przesyłania zapytań dotyczących szkoleń w roku 2020.  

 

Więcej informacji i zapisy

szkolenia@racontrols.pl