RAControls

Ewon by HMS Networks

Ewon by HMS Networks

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Ewon jest innowacyjną firmą belgijską, której produkty służą do uzyskania bezpiecznego połączenia internetowego w przemyśle. 

W ciągu 10 lat istnienia Ewon stał się światowym liderem oraz ekspertem w produkcji routerów internetowych do zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania i automatyki.

 

W ofercie RAControls dostępne są rozwiązania:

Talk2M

Serwis umożliwiający łatwe tworzenie bezpiecznych połączeń przez Internet. Router eWON ustanawia bezpieczne połączenie VPN z serwerami Talk2M używając dostępnych portów UDP lub TCP HTTPS, pomijając w ten sposób problemy związane z ustawieniami firewall lub serwera proxy. Z drugiej strony użytkownik łączy się również poprzez VPN z serwerami Talk2M. Serwery na żądanie użytkownika łączą ze sobą oba tunele VPN umożliwiając bezpieczny, szyfrowany, autoryzowany dostęp do urządzeń.

eFive

Przemysłowy serwer VPN (Virtual Private Network)  eFive® jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na szerokopasmowy bezprzewodowy dostęp do zdalnej obsługi urządzeń przemysłowych. Urządzenie stanowi idealny pomost miedzy zdalnym dostępem do sterowników PLC,  a systemem SCADA.

Bramki Netbiter

Zdalnie monitoruj i kontroluj swój sprzęt i instalacje przemysłowe w terenie, z chmury – zawsze i wszędzie! eWON Netbiter to kompletne rozwiązanie sprzętowo-programowe umożliwiające zdalne zarządzanie instalacjami online!

Routery przemysłowe

EWON Flexy to pierwszy przemysłowy modułowy router M2M i bramka danych zaprojektowana dla producentów OEM i integratorów systemów. Elastyczność pozwala użytkownikowi łączyć zdalne urządzenia w środowisku, w którym stale zmieniają się technologie komunikacyjne. Umożliwia również uniwersalną komunikację z najróżniejszym sprzętem terenowym, niezależnie od zastosowanego protokołu.

 

Strona producenta: https://ewon.biz/