RAControls

Hilscher

Hilscher

Karty komunikacyjne sieci przemysłowych

Hilscher jest niezależną prywatną rodzinną firmą. Celem firmy jest tworzenie własnych rozwiązań komunikacyjnych zapewniających stabilną pozycję lidera na rynku systemów łączności. Głównymi produktami są karty komunikacyjne do sieci przemysłowych.

Firma Hilscher oferuje technologię netX dla producentów urządzeń, w tym usługi programistyczne i niestandardową produkcję modułów. W tej dziedzinie Hilscher jest nie tylko uznawany za partnera systemowego głównych producentów. Baza klientów firmy obejmuje również wiele firm inżynieryjnych, dostawców rozwiązań i integratorów systemów. Ponadto firma Hilscher jest reprezentowana we wszystkich organizacjach obsługujących sieć lokalną i Ethernet w czasie rzeczywistym.

 

W ofercie RAControls produkty Hilscher reprezentowane są przez:

Kontroler sieci

Rodzina sterowników sieciowych to inteligentne rozwiązanie do wdrażania wszystkich wypróbowanych i przetestowanych systemów Ethernet Fieldbus i Real-Time w możliwie najmniejszej przestrzeni. Hilscher oferuje nie tylko czysty ASIC, ale także odpowiednie oprogramowanie i płyty rozwojowe.

PC cards

Karty PC to najszybszy i najłatwiejszy sposób wyposażenia urządzeń automatyki w interfejs Feldbus lub Real-Time Ethernet. Są one wyposażone w akceptowalne i ustandaryzowane interfejsy i zazwyczaj będą używane w komputerach przemysłowych i kompaktowych terminalach HMI. W połączeniu ze swobodnie wprowadzanymi na rynek SoftPLC, wyświetlaczami lub własną aplikacją szybko rozwiązują każde zadanie automatyzacji.

Moduły komunikacyjne

Wbudowane moduły to najlepszy sposób na zintegrowanie interfejsu Feldbus lub Ethernet w czasie rzeczywistym z kompaktowymi urządzeniami automatyki, np. Napędami lub kontrolerami. Integracja sprzętowa oraz połączenie z aplikacją będą wykonywane przez producenta urządzenia. Nacisk kładziony jest na maksymalną wydajność przy kompaktowych rozmiarach i projekty są dostępne dla szerokiego zakresu wymagań.

Bramki komunikacyjne

Bramki służą do przesyłania i konwertowania danych między dwiema identycznymi lub dwoma różnymi sieciami automatyki przemysłowej. Stanowią one ekonomiczne rozwiązanie, które można łatwo wdrożyć dla każdego rodzaju konwersji danych, niezależnie od tego, czy aplikacja jest klasyczną magistralą Fieldbus, Ethernet, Real-Time Ethernet czy też kombinacją.

Analiza i akwizycja danych

Złożoność i różnorodność sieci Ethernet, sieci Fieldbus i aplikacji jest wyzwaniem dla użytkownika, jeśli chodzi o monitorowanie, optymalizację lub rozwiązywanie problemów. Nasze narzędzia do analizy i zbierania danych oferują realne wsparcie w takich sytuacjach. Pozwala to na szybkie uzyskanie wyników, niezależnie od badanego protokołu lub aplikacji.

 

Strona producenta: hilscher.com/