RAControls

Kepware

Kepware

Oprogramowanie komunikacyjne dla automatyki

Firma Kepware jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania komunikacyjnego dla automatyki i oferuje wyjątkowe doświadczenie zarówno w dziedzinie serwerów OPC jak i dedykowanych urządzeń komunikacyjnych.

Kepware koncentruje się na projektowaniu oprogramowania do komunikacji ze sterownikami PLC, rozproszonymi urządzeniami wejścia/wyjścia jak i urządzeniami pomiarowymi. Obecnie, z ponad 100 protokołami komunikacyjnymi i sprzedażą ponad 100 000 produktów rocznie, Kepware jest jednym z wiodących dostawców na rynku. 

Kepware jest firmą zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Portland w stanie Maine. Firma Kepware, założona w 1995 roku, przez ostatnie 20 lat, zbudowała portfolio przemysłowych rozwiązań komunikacyjnych, aby pomóc firmom w podłączeniu różnorodnych urządzeń automatyki i aplikacji. Została uznana za wczesnego gracza w branży Industrial Internet of Things (IoT) i służy szerokiemu gronu klientów na różnych rynkach – w tym w przemyśle wytwórczym, przemyśle naftowym i gazowym, automatyzacji budynków, energetyce i narzędziach i wielu innych.

Kepware dostarcza tylko rozwiązania przemysłowe, które zostały zaprojektowane, przetestowane i certyfikowane zgodnie z wymaganiami aplikacji automatyki przemysłowej. Nie udostępnia produktu, dopóki nie przejdzie pomyślnie wszystkich etapów rygorystycznego procesu kontroli jakości.

Firma Kepware została wyróżniona nagrodami, które mówią o innowacji IoT, jakości produktu, obsłudze klienta i kulturze firmy. 

 

W ofercie RAControls produkty Kepware reprezentowane są przez:

KEPServerEX

Łączy różne urządzenia i aplikacje, od systemów sterowania instalacją do systemów informatycznych dla przedsiębiorstw

KEPServerEX to wiodąca w branży platforma łączności, która zapewnia jedno źródło danych automatyki przemysłowej dla wszystkich aplikacji. Konstrukcja platformy umożliwia użytkownikom łączenie, zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie różnorodnych urządzeń automatyki i aplikacji za pomocą jednego intuicyjnego interfejsu użytkownika. KEPServerEX wykorzystuje OPC (standard automatyzacji w zakresie interoperacyjności) oraz protokoły komunikacji IT-centric (takie jak SNMP, ODBC i usługi sieciowe), aby zapewnić użytkownikom jedno źródło danych przemysłowych. Platforma została opracowana i przetestowana pod kątem wydajności, niezawodności i łatwości użytkowania naszych klientów.Funkcjonalność może być rozszerzana poprzez moduły plug-in, takie jak:

  • OPC Drivers
  • DataLogger
  • Advanced Tags
  • SNMP Agent
  • Oracle Connector

LinkMaster

Łatwa wymiana danych między serwerami OPC DA

LinkMaster zapewnia możliwość łączenia danych pomiędzy serwerami OPC, pełniąc tym samym funkcję uniwersalnego mostu dla systemów OPC. LinkMaster działa zarówno jako serwer OPC, jak i DDE, umożliwiając mu integrację starszych systemów DDE i nowych aplikacji obsługujących OPC.LinkMaster to szybka i solidna aplikacja Windows, która nie wymaga znajomości programowania. Po prostu „Przeciągnij i upuść”, aby utworzyć linki. Wbudowane skalowanie, menedżer dostępu użytkownika, śledzenie błędów i funkcje optymalizacji zapisu zapewniają całkowitą kontrolę nad przepływem danych i dostępem do aplikacji.

RedundancyMaster

Konfiguruje wiele serwerów OPC w nadmiarowe pary

RedundancyMaster zwiększa niezawodność i dostępność danych OPC, umożliwiając konfigurację wielu serwerów OPC w redundantne pary. Każda nadmiarowa para płynnie pojawia się jako jeden serwer OPC do dowolnej aplikacji klienckiej OPC. RedundancyMaster może zostać dodany do istniejącej aplikacji klient / serwer bez żadnej rekonfiguracji aplikacji, utrzymując procesy bez przestojów.

ClientAce

Usprawnia łączność OPC za pośrednictwem interfejsu API Microsoft .NET

Jest łatwym w użyciu narzędziem do tworzenia własnych aplikacji, będących klientem OPC. Oferując zarówno możliwość łatwej edycji drag&drop jak i interfejs API pozwala na wmontowanie funkcjonalności klienta OPC do własnych aplikacji pisanych w technologii .NET.

 

Strona dystrybutora: kepware.com/