RAControls

Nasi dostawcy

Nasi dostawcy

Naszym głównym dostawcą jest firma Rockwell Automation – wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania. Rockwell Automation dostarcza kompleksowe rozwiązania zaczynając od produktów Allen-Bradley i Rockwell Software, przez sprawdzone architektury i systemy, kończąc na szerokiej gamie usług.

Marki Rockwell Automation:

Komponenty automatyki i zintegrowane systemy sterowania.

 


 

Oprogramowanie poziomu informacyjnego, do wizualizacji i sterowania.

 


 

Rozwiązania i usługi uzupełniające ofertę produktową, pozwalające na zmaksymalizowanie produktywności.

 


Rockwell Automation jest globalnym koncernem o przeszło 100-letniej historii, dostarczającym kompleksowe rozwiązania automatyki przemysłowej. Główna siedziba znajduje się w Milwaukee w Stanach Zjednoczonych i jest obecny w 80 krajach na całym świecie poprzez regionalne biura oraz zakłady produkcyjne. W Polsce firma posiada biuro handlowe w Warszawie oraz zakład produkcyjny w Katowicach. Koncentruje się na ciągłym doskonaleniu i rozwoju swoich produktów oraz usług.


Naszą ofertę uzupełniają produkty i rozwiązania innych producentów m.in:

ProSoft Technology jest firmą amerykańską. Biura zlokalizowane na 5 kontynentach zajmują się dostawami oraz wsparciem technicznym i aplikacyjnym. Specjalizuje się w rozwijaniu rozwiązań komunikacyjnych kompatybilnych z systemami sterowania czołowych producentów takich jak Rockwell Automation, Siemens czy Schneider Electric. Koncentruje się na rozwiązaniach łączących różne systemy tak jakby pochodziły od jednego dostawcy. 

Ewon jest innowacyjną firmą belgijską, której produkty służą do uzyskania bezpiecznego połączenia internetowego w przemyśle. W ciągu 10 lat istnienia Ewon stał się światowym liderem oraz ekspertem w produkcji routerów internetowych do zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania I automatyki.

Hilscher jest niezależną rodzinną prywatną firmą. Celem firmy jest tworzenie własnych rozwiązań komunikacyjnych zapewniających stabilną pozycję lidera na rynku systemów łączności. Głównymi produktami są karty komunikacyjne do sieci przemysłowych.

Kepware jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania komunikacyjnego dla automatyki i oferuje wyjątkowe doświadczenie zarówno w dziedzinie serwerów OPC jak i dedykowanych urządzeń komunikacyjnych. Od chwili powstania w 1995 roku Kepware koncentruje się na projektowaniu oprogramowania do komunikacji ze sterownikami PLC, rozproszonymi urządzeniami wejścia/wyjścia jak i urządzeniami pomiarowymi. Obecnie, z ponad 100 protokołami komunikacyjnymi i sprzedażą ponad 100 000 produktów rocznie, Kepware jest jednym z wiodących dostawców na rynku.

nVent HOFFMAN jest światowym liderem w zabezpieczaniu przemysłowych urządzeń sterujących, podzespołów elektrycznych i sprzętu komunikacyjnego. Producent m.in. szaf, obudów i klimatyzatorów  dla rynku  przemysłowego i telekomunikacyjnego. 

CISCO jest światowym liderem w kategorii rozwiązań sieciowych w zakresie infrastruktury, komunikacji bezprzewodowej i cyber-bezpieczeństwa. Asortyment CISCO wzbogaca ofertę RAControls produktami i specjalistyczną wiedzą w zakresie infrastruktury sieciowej na poziome całej firmy oraz rozwiązaniami z obszaru cyber-bezpieczeństwa i analizy ruchu sieciowego.

RF IDeas  jest amerykańską firmą specjalizującą się w urządzeniach wykorzystujących technologię RFID służących do identyfikacji użytkowników oraz kontroli poziomów uprawień na stanowiskach pracy. W ofercie RAControls produkty RF IDeas reprezentowane są przez rodzinę produktów pcProx® Plus, która została przystosowana do współpracy z urządzeniami Rockwell Automation HMIs, PACs oraz PLCs wraz z FactoryTalk View SE i ME w celu usprawnienia procesu tworzenia aplikacji logowania do systemu.