RAControls

Nasi dostawcy

Nasi dostawcy

Podstawą oferty RAControls są rozwiązania i urządzenia marki Allen-Bradley oraz oprogramowanie Rockwell Software firmy Rockwell Automation – największego na świecie producenta automatyki przemysłowej.

 

Rockwell Automation

jest globalnym koncernem o przeszło 100-letniej historii, dostarczającym kompleksowe rozwiązania automatyki przemysłowej. Kluczowe marki firmy to Allen-Bradley oraz FactoryTalk. W ciągu ostatnich 20 lat firma ulokowała w Polsce już ponad 30 działów odpowiedzialnych za różne obszary swojej działalności, w tym zakład produkcyjny w Katowicach.

Marki Rockwell Automation:

Komponenty automatyki i zintegrowane systemy sterowania.
Oprogramowanie poziomu informacyjnego, do wizualizacji i sterowania.

 

Naszą ofertę uzupełniają produkty i rozwiązania innych producentów m.in:

Cisco

Światowy lider w kategorii rozwiązań sieciowych w zakresie infrastruktury, komunikacji bezprzewodowej i cyberbezpieczeństwa. Filozofia CISCO to uchwycenie możliwości, jakie daje połączenie ze sobą elementów, które do tej pory pozostawały niepołączone.

Ewon

jest światowym liderem na rynku rozwiązań zdalnego dostępu do przemysłowych systemów sterowania i automatyki. Doświadczenie, znajomość branży, innowacyjność oraz wysoki standard bezpieczeństwa produktów Ewon sprawiają, że rozwiązania firmy od lat cieszą się rosnącą popularnością.

Prosoft Technology

specjalizuje się w rozwiązaniach komunikacyjnych do aplikacji przemysłowych. W ofercie firmy dostępne są zarówno karty komunikacyjne, bramki protokołów, radia bezprzewodowe, jak również rozwiązania zdalnego dostępu.

Stratus Technologies

to światowej klasy dostawca oprogramowania oraz serwerów do zastosowań w przemyśle. Produkty firmy Stratus to bezpieczne, wytrzymałe i wysoce zautomatyzowane rozwiązania pozwalające zwiększyć efektywność i niezawodność aplikacji.

Hilscher

specjalizuje się w produkcji kart komunikacyjnych dla sieci przemysłowych. Czołowe rozwiązania Hilscher umożliwiają konwersję między protokołem typu Real-Time Ethernet i protokołami przemysłowymi (Fieldbus) oraz szeregowymi.

nVent Hoffman

Lider w branży szaf i obudów automatyki, od 2019 właściciel firmy Eldon. Oferta firmy obejmuje m.in. obudowy naścienne i stojące, konsole, HMI, obudowy zewnętrzne i skrzynki zaciskowe, a także zarządzanie przewodami termicznymi i kablowymi.

 

oraz