RAControls

Aktualności

Newsy

Nowe logo autoryzowanego dystrybutora Rockwell Automation

RAControls sp. z o.o. od 12 lat jest dumnym posiadaczem statusu autoryzowanego dystrybutora Rockwell Automation. W tym wpisie opowiemy, jak pojmowana jest rola dystrybutora oraz wyjaśnimy symbolikę najnowszego logo dla autoryzowanych dystrybutorów. 


Spis treści:

 

Lider automatyki przemysłowej

Rockwell Automation jest liderem automatyki przemysłowej. Wiedza specjalistyczna firmy opiera się na dziesięcioleciach pracy we wszystkich branżach i regionach świata.

Rockwell Automation rozumie halę produkcyjną i modele biznesowe, dzięki którym jest ona najbardziej produktywna; biegle radzi sobie z rzeczywistymi wyzwaniami produkcyjnymi, przed którymi stają klienci. Rockwell Automation wie również, jak rozpoznać krytyczne dane, ich znaczenie oraz to, jak uczynić je użytecznymi dla przemysłu i przedsiębiorców.

Więcej informacji o Rockwell Automation dostępnych jest na stronie producenta. 

 

Jaka jest rola autoryzowanego dystrybutora?

Rockwell Automation stawia na najwyższy profesjonalizm obsługi i doradztwa technicznego, dlatego zaprasza do współpracy lokalnych partnerów – autoryzowanych dystrybutorów.

Przedsiębiorstwa posiadające status autoryzowanego dystrybutora upoważnione są do dostarczania nie tylko produktów, lecz przede wszystkim specjalistycznej wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej. To optymalne dla klienta rozwiązanie: w jednym miejscu oferowane jest doradztwo oraz możliwość zakupu optymalnie dobranych komponentów.

Co ważne, możliwość sprzedaży produktów Rockwell Automation jest ściśle powiązana z terytorium. Firma RAControls posiada status autoryzowanego dystrybutora na terenie Polski oraz Ukrainy (zobacz więcej).

Autoryzowanych dystrybutorów wyróżnia możliwość korzystania z oficjalnego logo dla dystrybutorów Rockwell Automation.

 

Co oznaczają symbole w logo?

Rockwell Automation jest właścicielem doskonale znanej na rynku amerykańskim marki Allen-Bradley – to do niej odnosi się lewa część logo. Środkowa część nawiązuje do innowacyjnego oprogramowania Factory Talk, zapewniającego komunikację urządzeń z obszaru technologii operacyjnych w ramach zakładu.

Nowy układ logo ma w jasny sposób wskazywać na to, że u partnera zakupić można produkty i oprogramowanie marki Rockwell Automation oraz Allen-Bradley.

 

Produkty Rockwell Automation w ofercie RAControls

W ramach naszej oferty dostępny jest szeroki wachlarz produktów Rockwell Automation, zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką grup produktowych w naszym katalogu.

Należy podkreślić, iż firma RAControls poza mianem autoryzowanego dystrybutora, posiada również status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation. Nasi instruktorzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, a ich wieloletnie doświadczenie pozwala w przystępny sposób dzielić się z  zdobytą wiedzą i umiejętnościami. 

Status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego uprawnia nas do wystawiania uczestnikom oryginalnych certyfikatów ukończenia szkolenia firmy Rockwell Automation.