RAControls

Aktualności

Newsy

Webcasty – szkolenia bez konieczności podróży

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości uczestnictwa w szkoleniach i prezentacjach RAControls w formie webcastów – nagrań „na życzenie”.

Webcasty mogą Państwo odtworzyć w dowolnym momencie, na laptopie bądź urządzeniu mobilnym. Udział w webcastach jest bezpłatny, niemniej wymagana jest rejestracja.

Kolejny webcast już niebawem. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy Państwa o dostępnych szkoleniach i nowościach w naszej ofercie.

Webinaria prowadzone na żywo zostaną wznowione we wrześniu. W międzyczasie zachęcamy do kontaktu

 

 

Webcast RAControls: Narzędzie Vuforia Chalk

Webcast w języku polskim, w którym omówione i zaprezentowane (pokazy demo) zostały funkcjonalności aplikacji Vuforia Chalk.
Czas trwania: 33 min. 
 

 

 

Webcast RAControls: Rozwiązania osiowe

Webcast poświęcony rozwiązaniom osiowym.
W programie: SERCOS, Ethernet /IP CIP Motion, Ethernet /IP Standalone, silniki obrotowe oraz ciekawy pokaz demo.   
Czas trwania: 72 min. 

 

 

Webcast RAControls: Systemy zdalnego dostępu Ewon

Webcast poświęcony rozwiązaniom zdalnego dostępu marki Ewon. Prelegent przedstawi zalety stosowania zdalnego dostępu, omówi rozwiązania marki Ewon: Talk2M, Cosy oraz Flexy oraz zaprezentuje wykorzystanie narzędzia w praktyce.   
Czas trwania: 60 min. 

 

 


Wymagania techniczne:

Obsługiwane przeglądarki: Windows: IE 11+,  Edge 12+, Firefox 27+,  Chrome 30+ | Mac: Safari 7+, Firefox 27+,  Chrome 30+ | Linux: Firefox 27+,  Chrome 30+