RAControls

nVent Hoffman

nVent Hoffman

Szafy i obudowy do urządzeń elektrycznych oraz klimatyzatory

Hoffman to amerykańska firma, która dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu jest globalnym liderem w branży szaf i obudów automatyki, szczególnie na rynku amerykańskim.

W ofercie firmy, wśród ponad 12 000 standardowych produktów znajdują się m.in. szafy wewnętrzne oraz zewnętrzne, klimatyzatory przemysłowe, obudowy naścienne ze stali czarnej, stali austenitycznej 304 i 316L, dodatkowo z poliwęglanu oraz wzmacniane włóknem szklanym, o poziomie ochrony IP55, IP66 oraz IP67. Na szczególną uwagę zasługują szafy przemysłowe i obudowy naścienne produkowane w polskiej fabryce oraz ekonomiczne, a zarazem wydajne klimatyzatory szafowe serii Slim Fit.

 

W ofercie RAControls produkty nVent Hoffman reprezentowane są przez:

Szafy Przemysłowe PROLINE

SZAFY PRZEMYSŁOWE PROLINE – WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ I STABILNOŚĆ, SZEROKI WACHLARZ AKCESORIÓW, PRODUKCJA W POLSCE

Szafy typu ProLine dla rozwiązań przemysłowych, produkowane w polskiej fabryce w Dzierżoniowie, stanowią doskonałą ochronę dla elektroniki oraz urządzeń elektrycznych. 

Obudowy naścienne Hoffman GL66

OD ZASTOSOWAŃ WEWNĘTRZNYCH PO NAJTRUDNIEJSZE WARUNKI EKSPLOATACJI

Obudowy ze stali nierdzewnej serii Hoffman GL66 są przeznaczone do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, które wymagają ochrony antykorozyjnej przed chemikaliami i wodą. Obudowy GL66 cechuje opływowa stylizacja z gładkim wykończeniem i ćwierćobrotowymi zatrzaskami 3 mm z podwójnym wpustem dla bezpiecznego zamknięcia. Obudowy GL66 oferują elastyczne opcje wewnętrznego montażu, począwszy od tylnych ścianek o zmiennej głębokości aż po montaż na szynie DIN.

Klimatyzatory wnętrzowe Slim Fit

Klimatyzatory SPECTRACOOL Slim Fit – specjalnie zaprojektowane i opracowane w celu spełnienia wymagań światowych odbiorców przemysłowych,  są łatwe w doborze i gotowe do użycia. Dzięki bezfiltrowej obsłudze, globalnym certyfikatom i zdalnemu kontrolerowi dostępu, klimatyzator SPECTRACOOL Slim Fit sprawia, że ​​automatyzacja chłodzenia jest dla projektantów systemów i zespołów utrzymania ruchu na całym świecie bezproblemowa i niezwykle prosta.

 

Strona producenta: hoffman.nvent.com/