RAControls

O nas

O nas

RAControls to promotor transformacji cyfrowej oraz stosowania najnowocześniejszych technologii kontrolno-sterujących w automatyce i informatyce przemysłowej.

 

AUTORYZOWANY DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ, USŁUG I OPROGRAMOWANIA ROCKWELL AUTOMATION

Podstawą oferty RAControls są rozwiązania i urządzenia marki Allen-Bradley oraz oprogramowanie FactoryTalk firmy Rockwell Automation – największego na świecie producenta automatyki przemysłowej.

Jako jedna z nielicznych firm w regionie EMEA posiadamy status partnera biznesowego „Value Add Service Provider” oraz „Market Maker”, jak również status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation, uprawniające nas do promowania i sprzedaży wszystkich produktów i powiązanych usług producenta, a także przeprowadzania certyfikowanych szkoleń technicznych i serwisowych.

W naszej ofercie, budowanej z najwyższą starannością w oparciu o rozwiązania światowej klasy producentów, znajdą Państwo szeroki zakres produktów i usług, m.in:

 

 

DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA WIODĄCYCH MAREK W BRANŻY

W ścisłej współpracy z liderami światowego rynku a zarazem z naszymi partnerami  dobieramy, konfigurujemy oraz dostarczamy, innowacyjne i kompleksowe aplikacje przemysłowe dla warstw infrastruktury operacyjnej  oraz informatycznej celem podnoszenia poziomu bezpieczeństwa, zwiększania niezawodności oraz efektywności.

Główna działalność RAControls skupia się na łączeniu technologii różnych producentów i oferowaniu kompletnych rozwiązań w oparciu o innowacyjne produkty Rockwell Automation – Allen-Bradley. Począwszy od systemów sterowania poprzez napędy elektryczne, osprzęt i aparaty elektryczne po oprogramowanie marki FactoryTalk oraz produkty i rozwiązania firm współpracujących w ramach programu Encompass.

 

Rockwell Automation

jest globalnym koncernem o przeszło 100-letniej historii, dostarczającym kompleksowe rozwiązania automatyki przemysłowej. Kluczowe marki firmy to Allen-Bradley oraz FactoryTalk. W ciągu ostatnich 20 lat firma ulokowała w Polsce już ponad 30 działów odpowiedzialnych za różne obszary swojej działalności, w tym zakład produkcyjny w Katowicach.

W RAControls promujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla przemysłu, dlatego też współpracujemy również z wieloma innymi, wiodącymi dostawcami w branży, takimi jak:

audyty, szkolenia, wsparcie techniczne

Fundamentalna działalność RAControls to także usługi konsultingowe, audyty, szkolenia, diagnostyka, wsparcie przy uruchomieniach i konfiguracji. RAControls gwarantuje przede wszystkim pełne wsparcie na etapie koncepcji, doboru urządzeń i projektowania układów sterowania gwarantując przy tym użycie najnowszych, najefektywniejszych i sprawdzonych technologii.

Zespół inżynierów RAControls udziela kompleksowego wsparcia technicznego producentom maszyn, integratorom systemów i użytkownikom końcowym tak samo na etapie przed- jak i po-sprzedażowym. Asystujemy przy przygotowywaniu aplikacji danego urządzenia oraz oferujemy wsparcie przy uruchomieniu urządzeń, instalacji automatyki przemysłowej, wizualizacji procesów i nadzoru. Dzięki zdobytemu zaufaniu takich firm jak Rockwell Automation, Cisco, ProSoft Technology czy, Stratus – RAControls wspiera podnoszenie efektywności procesów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze poprzez promowanie i scalanie najnowocześniejszych, dostępnych technologii.

 

Jako jedna z nielicznych firm w regionie EMEA posiadamy status partnera biznesowego „Value Add Service Provider” oraz „Market Maker”, jak również status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation, uprawniające nas do promowania i sprzedaży wszystkich produktów i powiązanych usług producenta, a także przeprowadzania certyfikowanych szkoleń technicznych i serwisowych.

 

Zespół najwyższej klasy profesjonalistów

Zachowanie wysokiego poziomu usług jest możliwe przede wszystkim dzięki zatrudnionym w firmie ludziom. Pracownicy RAControls to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, dogłębną znajomością zagadnień technicznych, programowania i obsługi sprzętu Allen-Bradley. Drugim, nie mniej ważnym atutem firmy jest własny magazyn, który pozwala na maksymalne skrócenie terminów dostaw.

Jesteśmy dystrybutorem solidnym i wyjątkowym dzięki kompetencjom technicznym. Współpracujemy regularnie z grupą ponad 300 integratorów systemów z całej Polski a pełna baza naszych Partnerów to ponad 3500 producentów i użytkowników maszyn z różnych branż. Oferta RAControls jest skierowana do integratorów automatyki przemysłowej oraz producentów i użytkowników urządzeń oraz maszyn przemysłowych. Łączymy wysoką jakość oferowanych produktów oraz komplementarność pozwalającą na zaspokojenie potrzeb zarówno konstruktora maszyny jak i producenta szafy sterującej czy szafy rozdzielczej.