RAControls

ProSoft Technology

ProSoft Technology

Karty komunikacyjne, konwertery przemysłowe, komunikacja bezprzewodowa

ProSoft Technology jest firmą amerykańską. Biura zlokalizowane na 5 kontynentach zajmują się dostawami oraz wsparciem technicznym i aplikacyjnym. Specjalizuje się w rozwijaniu rozwiązań komunikacyjnych kompatybilnych z systemami sterowania czołowych producentów takich jak Rockwell Automation, Siemens czy Schneider Electric.

Koncentruje się na rozwiązaniach łączących różne systemy tak jakby pochodziły od jednego dostawcy. W ciągu 20 lat linia produktów wzrosła do 400 modułów komunikacyjnych wykorzystujących więcej niż 60 różnych protokołów.

 

 

W ofercie RAControls produkty ProSoft Technology reprezentowane są przez:

To rodzina produktów obejmująca zewnętrzne niezależne bramy pomiędzy protokołami przemysłowymi, automatyki budynkowej czy energetycznymi. W ofercie jest ponad 160 urządzeń pozwalających wymieniać dane pomiędzy 60 standardowymi protokołami. 

Rodzina produktów dedykowana dla sterowników Allen Bradley. Są to karty komunikacyjne montowane bezpośrednio w kasecie sterownika. Oferta zawiera ponad 180 kart różnego typu, dla każdej rodziny sterowników Allen Bradley. Najczęściej stosowane protokoły to Modbus, PROFIBUS, HART, protokoły energetyczne (IEC, DNP3.0). W ofercie są również karty programowane w „C” z portami szeregowymi i ethernetowymi.

 

Strona producenta: https://pl.prosoft-technology.com/