RAControls

Product Update 2019

Product Update 2019

W listopadzie zapraszamy Państwa na organizowane przez RAControls sp. z o.o. wydarzenia z cyklu: Product Update 2019. Wydarzenia te już na stałe wpisały się w kalendarz imprez branżowych.

Tradycyjnie poza prezentacją najnowszych produktów firmy Rockwell Automation oraz oferty naszych partnerów Encompass, zaprosimy Państwa do uczestnictwa w ciekawych warsztatach i prelekcjach.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą oraz zakresem tematycznym spotkań. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

 

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, organizujemy dla Państwa dwa dwudniowe spotkania: 6-7.11 w Karpaczu oraz 13-14.11 na zamku w Gniewie. Jesteśmy przekonani, że spośród zaproponowanych terminów wybiorą Państwo najbardziej dogodny dla siebie. 

SPRAWDŹ TERMINY I LOKALIZACJE!

 

W formularzu zgłoszeniowym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia, w tym koszt udziału, który jest uzależniony od ilości noclegów. Prosimy o wybór dogodnej dla Państwa opcji.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń najszybciej jak to jest możliwe. O możliwości wzięcia przez Państwa udziału w Product Update 2019 decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Partnerzy