RAControls

Terminy i lokalizacja

Terminy i lokalizacja

Dla Państwa wygody, tegoroczne spotkanie Product Update odbędzie się w dwóch lokalizacjach i dwóch terminach: 6-7.11 w Karpaczu oraz 13-14.11 na zamku w Gniewie . 

Karpacz: 6-7.11.2019

Hotel Gołębiewski

Spotkanie odbywa się w hotelu Gołębiewski. Uczestnicy mają do dyspozycji wygodną, przestronną salę szkoleniową, zaś po zakończeniu sesji we własnym zakresie korzystać mogą z udogodnień oferowanych przez hotel, m.in. świetnie ocenianego SPA i parku wodnego.

Karkonoska 14, 58-540 Karpacz [mapa]

Gniew: 13-14.11.2019

Hotel Zamek Gniew

Spotkanie na północy Polski zaplanowaliśmy w Gniewie. Niepowtarzalna atmosfera zamku idzie w parze ze świetnie wyposażoną salą konferencyjną oraz przestronnymi, wygodnymi pokojami. Na terenie hotelu dostępny jest basen, SPA oraz kręgielnia.

Zamkowa 3, 83-140 Gniew [mapa]

W formularzu zgłoszeniowym znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia, w tym koszt udziału, który jest uzależniony od ilości noclegów. Prosimy o wybór dogodnej dla Państwa opcji.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o nadsyłanie zgłoszeń najszybciej jak to jest możliwe. O możliwości wzięcia przez Państwa udziału w Product Update 2019 decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!