RAControls

Profil firmy

Profil firmy

Jesteśmy nie tylko sprzedawcą —dostarczamy efektywne  wsparcie sprzedażowe i logistyczne oraz  najwyższy poziom wiedzy technicznej. Nasi specjaliści mają ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie oferowania produktów i rozwiązań automatyki firmy Rockwell Automation.

Od 2007 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Rockwell Automation i jako jedyny partner w Polsce posiadamy najwyższą kategorię „Market Maker”. To tytuł uprawniający do sprzedaży wszystkich produktów marki Allen-Bradley i Rockwell Software oraz powiązanych usług (w tym m.in. systemy sterowania, napędy i silniki, osprzęt elektryczny, elementy bezpieczeństwa oraz wsparcie techniczne i szkolenia etc.)

Zapewniamy naszym partnerom pełne wsparcie techniczne i szkoleniowe w zakresie oferowanego przez nas sprzętu i rozwiązań.

Firma RAControls posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation – uczestnicy kursów na zakończenie otrzymują certyfikat firmy Rockwell Automation.

Organizujemy szkolenia dedykowane, z indywidualnie ustalonym programem zajęć uwzględniającym najwyższe wymagania i potrzeby klienta.