RAControls

Stratus Technologies

Stratus Technologies

Produkty do zadań specjalnych

Stratus Technologies Inc. jest amerykańską firmą specjalizującą się w produkcji serwerów o podwyższonej odporności na uszkodzenia oraz oprogramowania. Na rynku obecna od roku 1980, pod obecną nazwą od roku 1999.

 

W ofercie RAControls produkty Stratus reprezentowane są przez:

ztC Edge

Kluczowym rozwiązaniem firmy Stratus dostępnym w ofercie RAControls jest ztC Edge. To wszechstronna, w pełni zintegrowana, samoczynnie chroniąca, przemysłowa platforma obliczeniowa, która pomaga producentom zwiększyć efektywność operacyjną, zmniejszyć obciążenie IT i zmniejszyć ryzyko przestojów.

[zobacz więcej]

 

ftServer

Platforma ftServer jest dedykowana do obsługi kluczowych zadań oraz aplikacji produkcyjnych i sterujących. Serwer oferuje dostępność na poziomie 99,999%, dzięki czemu eliminuje ryzyko nieplanowanych przestojów bądź utraty danych i pozwala na zwiększenie jakości oraz wydajności produkcji.

W odróżnieniu od innych dostępnych rozwiązań typu Highly Availability (HA), ftServer jest łatwy do wdrożenia, zarządzania i serwisowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do aplikacji w oddalonych lokalizacjach oraz tam, gdzie zasoby IT są ograniczone. Pojedyncze rozwiązanie „pod klucz” umożliwia stworzenie wiodącego systemu opartego o standardowe komponenty automatyki. 

[zobacz więcej]