RAControls

Aktualności

Wydarzenia

Szkolenie: Rockwell Automation ControlLogix [zaawansowany]

Ostatnia szansa na zapisanie się na certyfikowane przez Rockwell Automation szkolenie ControlLogix. W programie przede wszystkim nauka rozszerzonych instrukcji programowania, języków: strukturalnego, krokowego i blokowego oraz modułów wspierających pracę w środowisku RSLogix 5000.

Warsztaty poprowadzi Piotr Mendera, trener i praktyk z wieloletnim doświadczeniem.

 

Najważniejsze informacje

Termin: 9-12.07.2019  (4 dni szkoleniowe)   |   Miejsce: Katowice

poziom: zaawansowany   |   Cena: 2600 zł /os.    |   Zobacz kartę szkolenia

 

Więcej informacji i zapisy

szkolenia@racontrols.pl

 

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rockwell Automation

Firma RAControls posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rockwell Automation – uczestnicy kursów na zakończenie otrzymują certyfikat firmy Rockwell Automation.

Szkolenia prowadzone są przez osoby z wieloletnim doświadczeniem z zakresu produktów Rockwell Automation w ośrodku szkoleniowym w Katowicach lub miejscu ustalonym z klientem. Nasi instruktorzy doskonalą swoją wiedzę i umiejętności na różnego rodzaju szkoleniach w europejskich i amerykańskich centrach Rockwell Automation. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów organizujemy szkolenia dedykowane, z wspólnie ustalonym programem oraz miejscem szkolenia. Istnieje możliwość dostosowania programu, w tym rozszerzenia o zagadnienia dotyczące np. analizy programów aplikacyjnych, zaawansowanej diagnostyki systemu sterownikowego, serwisowania pakietu wybranych produktów.

 

Inne szkolenia

Zobacz inne szkolenia prowadzone przez RAControls